Luba 1080p mängude DVR-i salvestamine; Salvesta välisele draivile: Xbox One

Sisukord:

Anonim

Xbox One mängude DVR funktsioon võimaldab teil salvestada mänge ja jagada seda kõikjal, kus soovite. See on sisseehitatud mängude hõivamise rakendus, mis suudab salvestada paar minutit oma mängust ja seejärel salvestada see oma konsoolile või välisele draivile, mida saate hiljem kasutada.

Xbox One hiljutises värskenduses saab Game DVR nüüd mängu mängida 1080P resolutsioon 720P @ 30 FPS asemel. See on tohutu, kui otsite paremat kvaliteeti. Kuid peate selle võimaluse käsitsi lubama.

Luba 1080p mänguvideo salvestamine Xbox One'is

Selle lubamiseks peate avama Seaded jaotisest Xbox One ja otsige seejärel DVR Valikud. See valik on saadaval konsooli seadistustes.

1. Vajutage nuppu Xboxi juhend nuppu kontrolleril. See näitab juhendit.
  2. Nüüd hoidke vajutades nuppu Õige kaitseraud (RB), kuni jõuate süsteemi sektsiooni.
  3. Siin valige "Seaded" ja vajutage "A."
  4. See avab peamised seaded.
  5. Liikuge alla Eelistused vahekaart.
  6. Vali Broadcast & capture.
  7. Jaotises "Pildista" tehke järgmist Mängiklipi resolutsioon.
  8. Vali 1080p SDR.
Image
Image

Valiku ajal näete, et kui lülitate üle 720p SDR kuni 1080p SDR, salvestamise aeg langeb 5 minutist 2 minuni.

Kui teil on Xbox One X konsool, peaksite nägema 4K eraldusvõimalust, mis salvestatakse 60 FPS ja HDR-iga.

Salvesta mäng DVR klipid välisele draivile

Nüüd, kui teate, kuidas minna 1080P-ni, tehes seda, võite olla märganud, et on olemas võimalus vahetada "Capture Location" selle all. See tähendab, et kui teil on välimine salvestusruum, saate selle seal otse salvestada. See muudab teie hõlpsaks kandmiseks kõikjal, kus soovite. Kui aga konsooli pistikupesast lahti ühendate, seatakse seaded vaikimisi "sisemiseks".

Selleks vajate a USB 3.0 kõvaketas. Minimaalse säilitamiskorra suuruse piirang ei ole siiski piiratud.

1. Esiteks ühendage kõvaketas arvutiga ja vormige see NTFS.
  2. Järgmine ühendage välise draivi USB-porti oma Xbox One'is.

Image

Kui teil on NTFS-vormingus kõvaketas, kindlustage see ükski teie andmed ei kao selle kasutamisel ainult meedia jaoks. Sõnum ütleb selgelt:

• Kui otsustate seda meediumifaili, st muusika, videote ja piltide välist salvestusruumi kasutada, hoiab see ikkagi sisu-mütsi teie seadmes.
  • Kui otsustate seda kasutada mängude ja rakenduste jaoks, tuleb draiv vormindada. Kõik seadmes kustutatakse. Seadet saate hiljem juhtida jaotises Seaded> Süsteem> Salvestus.

Muutke asukohta välisele salvestusele järgmiselt:

1. Mine tagasi Broadcard & lüüa seaded nagu me eespool.
  2. Navigeeri Pildista asukohta.
  3. Valige Väline. Näete kõvaketta nime seal.
Image
Image

Järgmine, kui sina oled valige 1080P salvestus a tähtaega pikendatakse 1 tunni võrra kahe minuti asemel. Kuna videosalvestus võtab palju ruumi, kavatses see sisemälu kasutamisel piirata maksimaalselt 2 kuni 5 minutit.

Microsoft peaks kogu selle draivi võrgus täielikult kättesaadavaks tegema, seega pole vaja kõvaketast lahti ühendada, kui kliendid vajavad arvutisse ülekandmist.

Tõrkeotsing "Esiteks, vormindage see seade teie arvutis" viga

Juhul, kui sa saad viga, mis ütleb

First, format this device on your PC. To cpature game clips, and screenshots externally, storage must be formatted as NTFS. Connect it to your PC, and format it then recoonect it to your Xbox (0x80bd003c)

Sellisel juhul peate oma kõvakettalt NTFS-i uuesti vormindama, et seda tööd teha. Draivi vormindamisel peate tühjenema valikust Kiirvorming ja seejärel vormindama. See võtab tavaliselt kauem aega, kuid see töötas minu jaoks. Samuti pidin proovima mitu korda ja siis ainult mulle töötas.

Samuti pidage meeles, et kui lülitate mängud ja meedia vahele, peate selle igal ajal vormindama. Xboxi mängude jaoks vormindatud kõvaketast ei saa kasutada meediumifailide salvestamiseks.